Mavala je synonymem švýcarské kvality.
Mavala KRÁSA A PÉČE
O VAŠE NEHTY

Ochranný a posilující podkladový lak na nehty 2v1
pro měkké, slabé a lámající se nehty

V uspěchané době stále více z nás vyhledává multifunkční kosmetické produkty, které odvedou práci za více pomocníků najednou. Mavala proto přišla s novým přípravkem na nehty MAVA-STRONG – sám o sobě nehty zkrášlí jako průhledný lak s atraktivním lesklým finišem, zároveň je posiluje jako nehtová péče a chrání jako báze pod barevný lak.

Vše nezbytné pro krásné nehty

Naše nehty jsou neustále vystavovány nepříznivým vnějším vlivům, které způsobují jejich dehydrataci – vodě, čisticím prostředkům, často i nešetrným kosmetickým mycím přípravkům a odlakovačům. Nehty ztrácejí svůj přirozený lesk, slábnou, třepí se a lámou.

MAVA-STRONG pomáhá zlepšit stav oslabených nehtů a navrátit jim v krátkém čase jejich zdravé vlastnosti. Díky pokrokové kombinaci aktivních ingrediencí propojuje dva účinky v jediném přípravku: posilování a ochranu nehtů.

Hlavní složky

  • Komplex aktivních ingrediencí v mikrokapslích: esenciální tea tree olej, vitamín E, hydrolyzovaný keratin a arginin (aminokyselina). Obnovuje strukturu nehtů a pomáhá předcházet jejich mikro třepení i nadměrnému vysušování vlivem nepříznivých vnějších faktorů.
  • Křišťálová pryskyřice (masticha) získávaná z keře řečíku lentišku (mastic tree) původem z řeckého ostrova Chios. Extrakt z mízy tohoto stromu regeneruje a vytvrzuje povrch nehtové ploténky. Nehty díky tomu budou pevnější, silnější a budou lépe dorůstat.

Tipy pro aplikaci

  • Přípravek MAVA-STRONG nanášejte dvakrát týdně na čisté nehty zbavené laku na nehty a mastnoty.
  • Před použitím lahvičku vždy protřepejte pro lepší propojení jednotlivých aktivních složek.
  • Můžete jej nanést ve více než jedné vrstvě pro výraznější zpevňující efekt.
  • Může být použit samostatně nebo jako podklad pod barevný lak na nehty.
  • Odstraníte jej snadno pomocí běžného odlakovače, nejlépe bez acetonu, který je k nehtům šetrnější.