Mavala je synonymem švýcarské kvality.
Mavala EYE-LITE
PÉČE O OČI A JEJICH
KRÁSU

WATERPROOF Mascara

Voděodolná řasenka

Řasy, stejně jako nehty, vyrůstají z pokožky. Jejich původ i anatomické struktury mají mnoho společného a dokonce i jejich reakce na agresivní vnější faktory či vnitřní podněty jsou velmi podobné. Jsou složeny převážně z keratinových kožních buněk.

Hlavní funkcí řas je ochrana očí a sliznic. Mají ale také úlohu estetickou: podtrhují půvab a udávají očím výraz. Laboratoře Mavala, devize Eye-Lite, vyvinuly veškeré úsilí, aby vytvořily řasenku, která vaše oči nejen zkrášlí, ale zároveň jim poskytne maximální péči.

Waterproof mascara obsahuje hydro-regulační, výživné a ochranné hedvábné proteiny, které prodlužují životnost řas, podporují vitalitu a snižují jejich ztrátu. Vaše řasy budou pružnější a jemnější. Waterproof mascara vám zaručí přirozený, ale přesto ohromující pohled!

Speciálně tvarovaný profesionální kartáček umožňuje dokonalé nalíčení každé řasy zvlášť, včetně těch nejjemnějších, a zároveň je dokonale oddělí. Výsledkem jsou krásné řasy!

Waterproof mascara má schopnost odolat vodě a vydržet po celý den díky kombinaci nové generace polymerů, fixátorů barvy a vysoce krycích vosků. Neobsahuje parabeny.

Návod k použití: naneste řasenku od kořínků ke konečkům řas, kartáček držte jeho zakřivenou stranou opačně proti oblouku řas. Tato technika umožňuje nanést barvu jednotlivě na každou řasu bez dotyku kůže. Chcete-li docílit ještě delších řas, naneste po zaschnutí první vrstvy druhou.

Řasenku z očí jemně odstraňte očním odličovačem.

Vaše řasy si stejně jako pokožka obličeje zaslouží zvláštní noční péči: Double-Lash – výživný produkt, který účinně posílí vaše řasy a dodá jim na délce a kvalitě.