Mavala je synonymem švýcarské kvality.
Mavala ŠVÝCARSKÝ PROGRAM
PÉČE O RUCE

Krém na ruce proti pigmentovým skvrnám – pro vláčný a mladistvý vzhled rukou bez pigmentových skvrn

Sluneční vlivy společně s přirozeným procesem stárnutí se na pokožce projevují například tvořením pigmentových skvrn. Tmavé skvrny jsou jedním ze základních znaků stárnutí. Kromě slunečního záření je mohou vyvolat i hormonální změny, které způsobují nerovnoměrnou pigmentaci.

Krém proti pigmentovým skvrnám na ruce působí jako prevence před vznikem pigmentových skvrn a zároveň redukuje viditelnost již existujících skvrn. Komplex rostlinných výtažků (jahodové květy, morušový kořen…) pomáhá regulovat přirozenou pigmentaci pokožky a kombinace jemných exfoliačních složek (ovocné kyseliny s mandlovými proteiny) pomalu postupně redukují existující pigmentové skvrny. Krém obsahuje výtažek z protěže, který upokojuje pokožku a bojuje proti volným radikálům. Obsahuje UV filtr, který pokožku chrání před poškozením slunečním zářením.

Po několika týdnech aplikace přípravku nejen zmírníte rozsah a intenzitu pigmentových skvrn, ale zároveň zajistíte pokožce rukou hebkost, ochranu a hydrataci. Lehká, nemastná konzistence lehce proniká do pokožky a vytváří na ní ochranný film. Krém je jemně parfémovaný.

Způsob použití:
Jednou denně naneste krém na pokožku rukou. Výsledky budou viditelné po měsíčním používání.

Objem: 30 ml