Mavala je synonymem švýcarské kvality.
Mavala KRÁSA A PÉČE
O VAŠE NEHTY

Manikúra Mavala

Jak si dělat správně manikúru

1. Nejdříve přiložte tampon navlhčený odlakovačem na nehet a nechejte několik sekund působit. Poté krouživým pohybem odstraňte lak a zbývající lak, který je zatvrdlý, odstraňte vatovou tyčinkou rovněž namočenou v odlakovači.

1

2. Vytvarujete nehty pilníčkem. Jemné tahy veďte v mírném úhlu pod nehtem směrem od okraje ke středu a pak jedním dotykem zkoste ostré hrany. Nezajíždějte hluboko do okrajů nehtu.

2

3. Naneste Cuticle Remover na kontury nehtu. Kůžičku jemně povytáhněte vatovou tyčinkou. Odstraňte přerostlou tkáň. Tyčinkou zatlačte kůžičku zpět a upravte celkovou linii nehtu.

3

4. Jestliže jsou vaše nehty měkké nebo se snadno lámou, aplikujte na konečky nehtů malé množství Mavala Scientifique. Nepotřísněte kůžičku kolem nehtu a vyčkejte, až se přípravek dokonale vstřebá. Také můžete použít Nail Shield, který chrání křehké a snadno se lámající nehty. A nebo Ridge Filler, který vyhladí vroubkované nehty a usnadní lakování.

4

5. Lehce nehty přetřete ochrannou vrstvou Mavala 002. Dojde k vyrovnání povrchových nerovností a zlepší se vlastnosti barevného laku. Pokud máte křehké nehty použijte Barier base. Oba produkty chrání nehty před barevnými pigmenty obsaženými v barevných lacích a zafixují lak na nehtu aby vaše manikúra vydržela déle krásná.

5

6. Naneste dvě vrstvy barevného laku. Začněte v oblasti nehtového lůžka, pokračujte přes střední část nehtu a na závěr aplikujte lak i po stranách nehtu. Postupujte opatrně, aby nedošlo k obarvení okolí nehtu. Jednotlivé vrstvy nechejte důkladně uschnout. Pokud vám barevný lak zhoustl, rozřeďte ho pomocí Mavala Thinner. Nakapejte pár kapek do laku přibližně 20minut před použitím. Na opravení drobných přetahů použijte Nail Polish Correcteure.

6

7. Na závěr nehty v tenké vrstvě přetřete přípravkemColorfix, který zabrání otěru a loupání laku. Trvanlivost vaší manikúry se prodlouží, budete-li aplikaci Colorfix opakovat každý druhý den. Pokud máte naspěch, použijte přípravek Mavadry, který umožní okamžité zaschnutí laku.

7

 

 

 

Nehty, Tipy a rady